WSPÓŁPRACA

Witam serdecznie na blogu MojaLenka.pl. Chciałabym w tym miejscu napisać kilka zdań o samym blogu oraz o możliwych formach współpracy.

O MNIE SŁÓW KILKA

Nazywam się Julita Kozłowska i mam już troszkę ponad 30 lat :) Z wykształcenia jestem ekonomistką, a z zamiłowania blogerką. Mam córeczkę, która ma na imię Lenka, która już ruszyła na podbój świata – aktualnie kształci się w przedszkolu.

Treści na blogu próbuję przekazywać w lekki sposób, bez względu na poruszane tematy. Nie boję się trudnych tematów i pytań, czego odzwierciedlenie znajdziecie na blogu.

O BLOGU SŁÓW KILKA

Blog MojaLenka.pl powstał w w grudniu 2014 roku i jest blogiem parentingowo-lifestylowym. Znajdziecie u mnie zarówno fotorelację z naszych wspólnych rodzinnych wypadów, moje przemyślenia dotyczące wychowania dzieci, modę dziecięca oraz recenzje produktów i artykułów dla dzieci. Nie zabraknie kącika kulinarnego, DIY, a także czegoś specjalnie dla kobiet czyli kosmetyki i moda :)

WSPÓŁPRACA

Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy, które będą atrakcyjne dla Czytelników mojego bloga i będą w zgodzie z wartościami, które przekazuję na blogu. Jeżeli nie wiesz w jaki sposób efektywnie przeprowadzić kampanię promocyjną, doradzę i ją poprowadzę.

 

Wystawiam faktury VAT.

Kontakt:

julitka(at)mojalenka.pl lub przez formularz kontaktowy na blogu